vinotéka • výška 82 cm • počet lahví: 38 ks • energetická třída 2021: G • rozsah teploty: 5–20 °C • počet teplotních zón: 2 • speciálně zatavené sklo pro delší životnost vína • počet polic: 12 • police: dřevěné • varovný signál při otevřených dveřích a při zvýšení teploty • displej: ano • typ osvětlení: LED • možnost změny otevírání dveří • hlučnost: 40 dB • V × Š × H: 82,5 × 59,5 × 57 cm
Amica WFG 3860 DB dvouzónová
Nejen koupě dobrého vína, ale i jeho následné skladování, může být zárukou jeho kvality. Pomůže vám s tím vinotéka Amica WFG 3860 DB, která byla vyrobena v krásném minimalistickém designu. Má výšku 82 cm, a proto je vhodná i jako podstava pod pracovní desku. Její šířka je 59,5 cm, takže poskytne dostatek prostoru pro vaše lahve. Vinotéka používá speciální zatavené sklo s UV ochranou, aby byla zajištěna co nejdelší životnost uloženého vína. Uvnitř se nachází 12 dřevěných polic, do kterých hravě naskládáte 38 lahví vína. Vinotéka disponuje dvouzónovým chlazením s možností nastavení teploty v rozmezí 5–20 °C a ventilátorem, který zajišťuje zachování optimální vlhkosti. Osvětlená je pak LED světlem, které vína nezahřívá, ale poskytuje skvělý přehled. Vinotéka je vybavena signalizací otevřených dveří a případné vysoké teploty. Orientaci dveří je možné jednoduše změnit podle vašich preferencí a prostoru, kam vinotéku umístíte.
Klíčové vlastnosti:
- Vinotéka v černém minimalistickém designu
- Speciální úprava dveří s UV ochranou pro zajištění co nejdelší životnosti vína
- Dvouzónové chlazení s možností nastavení teploty v rozmezí 5–20 °C podle typu uložených lahví
- Ventilátor zajišťující optimální vlhkost důležitou zejména pro korky lahví
- LED osvětlení poskytující dokonalý přehled
- Vhodná i jako podstava pod pracovní desku
- Možnost změny orientace dveří pro flexibilitu umístění
Pro vaše víno jen to nejlepší!
Speciální péče pro vaše víno
Nejen každý milovník vína ví, že to, jak jsou lahve skladovány, je důležité pro zachování kvality jejich obsahu, a to zejména u vín, která jsou určena k archivaci. Vinotéka Amica vám nabízí podmínky téměř totožné, jako jsou ve vinném sklípku. Byla vyrobena v minimalistickém černém designu, který krásně zapadne do každé místnosti a prostředí. Dveře jsou ze speciálního zatmaveného skla s UV ochranou, které zajišťuje pro uskladňování vína tolik potřebnou tmu. Abyste však měli nad uloženým obsahem přehled, nabízí se integrované LED osvětlení, které lahve nezahřívá.
Dokonalé podmínky
Vinotéka disponuje dvouzónovým chlazením, což umožňuje nastavit v každé polovině jinou teplotu. Rozmezí teploty, kterou můžete nastavit je od 5 °C do 20 °C, takže dokonale vychladíte nejen bílé víno, ale také červené nebo třeba bubliny. Optimální vlhkost je zajištěna prostřednictvím vestavěného ventilátoru, který se postará o to, aby korky lahví byly zvlhčovány přesně tak, jak potřebují, což je důležité pro to, aby víno neoxidovalo a neodpařovalo se.

Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.