0 Kč
×

Recenze Samsung Galaxy S10+: Opravdu podařený jubilant!

02.04.2019

Řada špičkových telefonů Samsung Galaxy letos slaví kulaté desáté výročí. Nikoho proto nepřekvapí, že s řadou S10 se chce Samsung pořádně vytáhnout. My jsme se v této recenzi zaměřili na smartphony Samsung Galaxy S10 a Galaxy S10+ (ve standardním provedení i ve verzi s 1TB úložištěm, 12GB RAM a keramickými zády). Musíme uznat, že oba mobily se opravdu povedly.  Pokud vás zajímá, co všechno umí nejlepší telefony současnosti, naše podrobná recenze vám to prozradí.

Která z novinek od Samsungu vás ohromila – Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10+ nebo Samsung Galaxy S10e?

Od luxusní keramiky až po atraktivní skleněná záda

Při testech jsme měli k dispozici černou keramickou verzi Samsung Galaxy S10+ s ohromující 12GB RAM a 1TB úložištěm (exkluzivní černá i bílá verze jsou k vidění v prodejnách DATART uvedených na konci článku). Dále jsme měli k vyzkoušení zelenou S10+ a bílou Galaxy S10. Zaměříme-li se čistě na barvy, nejvíc nás zaujala perleťová bílá. Její poutavý vzhled je ještě zvýrazněn schopností přístroje přebírat barevný odstín od svého okolí – například ve tmavém prostředí získá bílý telefon namodralý nádech.

U barevného výčtu musíme ještě lehce zmínit žlutou variantu, ve které se vyrábí Samsung Galaxy S10e. I ta vypadá velmi atraktivně, svým zářivým vzhledem jistě zaujme především extrovertnější zákazníky. O Samsungu Galaxy S10e vám prozradíme více v samostatné recenzi.

Velkým lákadlem je keramická verze telefonu. Ta působí opravdu luxusním dojmem, navíc by měla být vysoce odolná proti poškrábání. Přiznáváme, na testy odolnosti jsme si netroufli, musíme však uznat, že během našeho testování se na těle telefonu neobjevil jediný škrábaneček či známka opotřebení. Keramické tělo však s sebou nese i jisté nevýhody. V první řadě je to ulpívání otisků prstů. To je opravdu výrazné, na černé barvě navíc každý otisk vynikne. Pokud tedy chcete udržet prémiový vzhled, budete telefon často leštit. Vyšší je i hmotnost a samozřejmě také cena mobilu.

3,5mm jack nechybí

Rozložení prvků smartphonů S10+ i S10 je totožné. Kromě rozdílné velikosti je jediná odlišnost patrná na Infinity-O displeji. „Průstřel“ u varianty plus je větší, obsahuje totiž dva snímače předního fotoaparátu. S10 má jen jeden. Z hladkých skleněných (případně keramických) zad mírně vystupuje modul, ve kterém jsou umístěny tři snímače fotoaparátu, přisvětlovací dioda a měřič srdečního tepu. Obdélníkový prvek je natolik velký a dobře umístěný, že i když telefon položíte na desku stolu a píšete na něm, nehoupe se.

Boční kovové rámečky jsou vyrobeny z odolných leteckých materiálů. Na spodní hraně všech tří přístrojů najdete USB-C konektor, mikrofon, mřížku reproduktoru a potěší i přítomnost sluchátkového 3,5mm konektoru. Na levé straně je kolébka ovládání hlasitosti a speciální tlačítko, které Samsung tradičně využívá k aktivaci svého asistenta Bixby. Horní strana je vyhrazena šuplíčku pro SIM a paměťovou kartu a zbývá pravobok. Zde najdete tlačítko pro zapínání/vypínání telefonu.

Tolik vizuální popis telefonu. A co zkušenosti z praxe? Do ruky padne S10 i S10+ výborně. Provedení je opravdu precizní, hrany příjemně zaoblené, telefony se perfektně drží. Jedinou věcí, s níž jsme bojovali, jsou tlačítka. Neustále jsme měli tendenci zaměňovat „Bixby tlačítko“ za zapínání/vypínání. Není divu, Bixby je výborně umístěné a hodně výrazné, naopak zapínací tlačítko je oproti němu nevýrazné, a navíc umístěné poměrně vysoko, takže při klasickém držení telefonu není lehké na něj dosáhnout.  Nejspíš proto naše ruka neustále podvědomě sahala „nesprávně“. Je to nejspíš jenom otázkou zvyku, my jsme s tím ale při testování docela bojovali. A mimochodem, úplně stejný problém jsme měli i u řady S9. Je to drobnost, ale zamrzí.

Při držení telefonu jsme se také občas setkali s tím, že jsme se rukou nechtěně dotýkali zahnutých hran displeje, čímž jsme si pochopitelně znemožňovali rozumné ovládání telefonu. Stávalo se nám to sice jen zřídka a nebylo to nic, co by nás mohlo odradit od případné koupě telefonu se zahnutým displejem, rozhodně je však třeba s tímto počítat. Zde ale náš výčet připomínek ke konstrukci končí. 

Samsung Galaxy S10+ i S10 jsou opravdu krásné smartphony, ze kterých na první pohled sálá elegance a pocit luxusu.

Nádherný Infinity-O dynamic AMOLED displej s průstřelem

Na obrazovku už jsme pěli ódy při popisu prvních dojmů a teď v tom budeme směle pokračovat. AMOLED displej nesoucí označení Infinity-O dynamic je totiž špičkový a dovolíme si tvrdit, že momentálně bezkonkurenční. U Samsungu Galaxy S10+ a Samsungu Galaxy S10 se i tentokrát můžete těšit na zakřivené okraje. Velkou novinkou je však „průstřel“ který se nachází v pravém horním rohu telefonu. Toto řešení je velmi nenápadné a bije do očí výrazně méně než notch, který byl hitem loňského roku. U obou telefonů se můžete těšit na novou verzi odolného skla Gorilla Glass 6, která znovu o kus zvyšuje odolnost displeje před poškozením.

Ke skvělému dojmu z displeje výrazně přispívá zvýšená svítivost. Ta může dosahovat až 800 nitů, což je pro představu dvojnásobná hodnota ve srovnání s notebooky. Čitelnost na přímém slunci je parádní. Též hodnota minimálního jasu může být nízká. Až proklatě nízká. Při testech jsme v jednu chvíli stáhli manuálně jas na minimum a následně nám trvalo asi pět minut, než se nám na ostrém slunci podařilo najít na ztmaveném displeji táhlo zvyšující jas na použitelnou úroveň. To ale samozřejmě není chyba telefonu, naopak to potvrzuje, že rozsah jasu je opravdu ohromující.

Přesné barvy, které neunavují oči

Úhlopříčka obrazovky se u obou přístrojů dle očekávání liší. Samsung Galaxy S10+ nabízí protažený 6,4“ displej s rozlišením Quad HD+ (3040 × 1440). Takřka totožný displej nabízí i varianta S10, rozdíl je však v úhlopříčce, která je o menší – 6,1“. 

Samsung rovněž využívá špičkových technologií pro zajištění přesnosti barev. I barevné podání je tak na prvotřídní úrovni. Zajímavostí je, že technologie displeje vyzařuje o 41 % méně škodlivého modrého světla, mnohem méně tak unavuje oči. Praktický vliv této skutečnosti se samozřejmě posuzuje jen velmi těžce, faktem ale je, že jsme neměli pocit, že bychom z obrazovky měli unavené oči. A že jsme se na ni dívali opravdu často…

Za zmínku rovněž stojí, že displeje všech S10 podporují zobrazovací technologii HDR10+ zajišťující bohatší a hlubší barvy. Jedná se o vůbec první mobily, které HDR10+ podporují.

Oba telefony jsou už z výroby vybaveny ochrannou fólií, která je nalepena rovnou na displej. Nemusíte tak kupovat žádné vlastní fólie ani ochranná skla. Má to jeden praktický důvod a tím je další ze zajímavých funkcí nových Samsungů – ultrasonická čtečka otisků prstů v displeji. Ta by s nevhodnými fóliemi nemusela fungovat korektně.

Ultrasonická čtečka v displeji

Jednou z nejunikátnějších vychytávek Samsungu Galaxy S10 a S10+ je čtečka otisků prstů umístěná v displeji. S10 sice není prvním telefonem, který tuto metodu využívá, chce být ale tím nejlepším. Dobrá zpráva je, že se to Samsungu opravdu podařilo. Ta horší, že k dokonalosti ještě pořád kus cesty schází. Z velké části je ovládnutí čtečky otisků prstů o cviku. Přijít na optimální způsob přiložení prstu i vhodný tlak na displej zkrátka chce trochu tréningu.

Ze začátku jsme s tímto způsobem odemykání telefonu poměrně bojovali, s přibývajícím časem jsme si ho ale postupně osvojovali a čtečka nás začala víc a víc poslouchat. Přesto se i ke konci testování stávalo, že se nám odemknutí telefonu povedlo až na několikátý pokus. Také rychlost čtečky není taková, jako u fyzických čteček umístěných na zádech nebo těle smartphonu. Přes zmíněné nedostatky je ale čtečka velmi dobře použitelná, navíc v pohodě funguje i se zmrzlými nebo mokrými prsty. Jen to chce trochu počáteční trpělivosti a tolerance k nové technologii.

Pokud si navíc zároveň aktivujete i odemykání pomocí snímání tváře, čtečku otisků prstů budete využívat jen výjimečně. Odemykání obličejem totiž funguje na výbornou. Je velice rychlé, přesné a spolehlivé. Neměli jsme problémy v podstatě žádném světle, jen v úplné tmě si telefon nevěděl rady.

Tři snímače pro jedinečné fotky

Velké ambice neskrývá Samsung Galaxy S10+ a S10 ani co se týče fotoaparátu. A oprávněně. Meziročně udělal Samsung výrazný pokrok a zcela vymazal náskok konkurence. Dle výsledků prestižního serveru DxOMark, který se zabývá srovnáním fotoaparátů, se S10(+) aktuálně dělí o pozici nejlepšího fotoaparátu.

Hlavní foťák se skládá ze tří snímačů – základního s optickou stabilizací, variabilní clonou f/1.5 f/2.4 a rozlišením 12 Mpx, širokoúhlého 6Mpx, s clonou f/2.2 a úhlem záběru 123 stupňů a teleobjektivu s rozlišením 12 Mpx, clonou f/2.4, optickou stabilizací a dvojnásobným ZOOMem. 

Právě široký rozsah od teleobjektivu až po širokoúhlý fotoaparát je opravdu působivý a dává S10 bohaté možnosti využití. Pořídíte s ním působivou fotografii krajiny i snímek s důrazem na detail. Vykreslení barev je opravdu povedené, velmi vysoký je dynamický rozsah, snímky jsou detailní jak ve stínech, tak i ve světlech. Velice efektivní je Galaxy S10+ i S10 také v potlačování šumu. Na velmi dobré výsledky se můžete těšit i v noci. Při zvětšení je sice patrná nižší ostrost a vystupující šum, přesto lze i noční snímky označit za velmi dobré.

Řada Samsung Galaxy S10 je vybaven také umělou inteligencí, která vám pomůže dosáhnout ty nejlepší fotografie, dokáže rozlišit až 30 scénických režimů.
 

Samsung Galaxy S10+ je také vybaven umělou inteligencí. Ta nejenže dokáže rozeznat 30 scénických režimů (nutno dodat, že velmi přesně), ale navíc vám na obrazovce ukáže, jak nejlépe komponovat snímek. V praxi si tento pomocník vede lehce rozporuplně. Hodně záleží na podmínkách. V méně členitém prostředí radí AI velmi spolehlivě a opravdu vám pomůže k velmi dobře vypadající fotce bez padajícího horizontu apod. V komplikovanějším prostředí už je to složitější. Umělá inteligence sice poradí, ne vždy se ale trefí do vašeho tvůrčího záměru. Často se proto stalo, že jsme její radu museli ignorovat. Nic to ale nemění na tom, že tato pomůcka často může být dobrým pomocníkem, zejména pro méně zkušené fotografy.

Malá ukázka z testování:

Od teleobjektivu až po širokoúhlý snímač? Rozsah je opravdu velký.

3x ze stejného místa, ale pokaždé jinak. Rozsah fotoaparátu v praxi.

Noční snímky fotografované z ruky rozhodně mají své kouzlo…

Dokonalá selfie i perfektní videa

Jeden z nemnoha rozdílů mezi Samsungem Galaxy S10+ a Samsungem Galaxy S10 je v přední kameře. Varianta s plusem v názvu totiž nabízí duální snímač s rozlišením 10+8 Mpx. Druhý snímač je zaměřen pro práci s hloubkou ostrosti. S tou samozřejmě dokáže pracovat i jednosnímačová S10, efekt ale nebude tak dokonalý. Selfie fotoaparát každopádně fotí výborně. Dle již zmiňovaného DxOMark má Samsung Galaxy S10+ nejlepší přední fotoaparát na trhu a naše výsledky to jen potvrzují. K dispozici je navíc celá řada efektů a filtrů, jejichž prostřednictvím můžete své portréty uzpůsobovat k obrazu svému.

Hračičkové si s fotoaparátem vůbec užijí spoustu zábavy. I tentokrát lze vytvářet vlastní emoji, které jsou výrazně propracovanější než vloni. Můžete natáčet i zpomalená či superzpomalená videa (až 960 snímků za sekundu) nebo naopak použít funkci hyper čas, která vám několikaminutový záběr smrkne do několika sekund. Klasická videa můžete natáčet v rozlišení až 4K při 60 snímcích za sekundu a také je zaznamenávat v HDR10+, nabízejícím vysoký barevný rozsah i skvělý kontrast.

Selfie snímky jsou opravdu podařené (levý snímek focený S10, pravý S10+).

Se selfie snímky si můžete opravdu vyhrát (foceno na Samsung Galaxy S10).
 

Pokud si při natáčení vystačíte s rozlišením Full HD, můžete využít softwarovou super-stabilizací obrazu. Ta v praxi funguje opravdu perfektně. Zkoušeli jsme natáčet například sjezd na lyžích a výsledkem byl opravdu kvalitní záznam bez známek třesoucích se rukou, nerovností apod. 

 Podtrženo sečteno, pořizování foto/video záznamů je opravdu na špičkové rovni. Rozsah od teleobjektivu po širokoúhlý záběr je skvělý a je znát, že meziročně se Samsung rozhodně posunul o krok dopředu.

Zvuk nadchne i náročné

Dalším z parametrů, kde řada Samsung Galaxy S10 jen těžce hledá konkurenci je kvalita zvuku. Kombinace kvalitního hardware a technologie Dolby Atmos slibuje opravdu parádní poslech, a to jak při hlasitém poslechu, tak i na sluchátka. Stereo reproduktory AKG nabízejí čistý zvuk i vysokou maximální hlasitost i dostatečné basy. Dolby Atmos se stará o velmi kvalitní vykreslení prostoru, poslech hudby i sledování filmů je tak opravdu příjemný zážitkem. Ještě silnější zážitek vás ale čeká po připojení kvalitních sluchátek. Je přitom jedno, zda vsadíte na některá z bezdrátových, například povedených Samsung Buds, nebo na drátovou klasiku. Samsung totiž naštěstí nezanevřel na klasický 3,5mm konektor, za což ho rozhodně chválíme.

Nepovažuji se sice za audofila, ani nemám uši jak netopýr, přesto se poslechu hudby prostřednictvím levnějších mobilů pokud možno vyhýbám, neboť to ani zdaleka není pravé ořechové. O to víc jsem si S10 užíval. Poslech je opravdu detailní, zvuk je zábavný, obrovskou službu zde odvádí Dolby Atmos. Pro maximální zážitek je žádoucí proklikat si pokročilá nastavení zvuku, kterými si poslech ještě více optimalizujete. Doporučujeme zejména položku Adapt sound, jejímž prostřednictvím vyladíte zvukový projev dle vašeho sluchu.

Zkrátka, pokud si opravdu potrpíte na kvalitní poslech a chtěli byste ho docílit prostřednictvím telefonu, mnoho lepších voleb, než je řada Samsung Galaxy S10 nenajdete… jestli vůbec nějakou.

Výkon bez hranic

Hardwarová výbava je samozřejmě špičková. O chod přístrojů se stará osmijádrový Exynos 9820. Procesor se umí učit z návyků uživatele a jim následně optimalizuje výkon. Při maximálním zatížení by měl být výkon o 21 % vyšší než u řady Galaxy S9, grafický výkon by měl vzrůst dokonce o 37 %. Naopak spotřeba procesoru zamířila směrem dolů, dle údajů výrobce o 15 %. Skvělá je i velikost operační paměti. Ta má u S10 a S10+ parádních 8 GB. 

Pro ty, kteří se spokojí opravdu jen s tím nejlepším, je přepravena již zmíněná keramická verze s 12GB RAM a úložným prostorem o neskutečné kapacitě 1 TB. U nekeramických variant S10+ a u S10 pak můžete volit mezi 512GB a 128GB úložištěm. Ukládací prostor všech telefonů je navíc možné rozšířit prostřednictvím microSD karty až o 512 GB. Počítat ale musíte s tím, že telefony využívají hybridní slot. Budete si tedy muset vybrat, zda využít dvě SIM karty, nebo kombinaci SIM + microSD.

One UI a Android 9 šlapou na jedničku

Softwarovým základem řady telefonů Samsung Galaxy je Android 9 upravený nástavbou One UI. Prostředí je přehledné, perfektně odladěné. Samsung se pokusil rozmístit důležité ovládací prvky tak, aby se na ně dalo dosáhnout i při ovládání jednou rukou, V zásadě se mu to povedlo, u velké S10+ je ale přeci jen občas problém dosáhnout vždy tam, kam potřebujete. Oblíbili jsme si také boční vysouvací okno, do nějž si můžete uložit nejpoužívanější aplikace.

Při ovládání telefonu je možné využívat gest a potěšilo nás také minimum aplikací, které byly předinstalovány výrobcem. Prostředí je tak sympaticky čisté a přehledné. Jedinou výtku máme k některým vnořeným nabídkám nastavení, které není jednoduché najít. Jako příklad zmiňme nastavení fungování Always On režimu, které jsme hledali pěkných pár minut. Vyjma této drobnosti ale nemáme prostředí, co vytknou.

Dobrá výdrž a schopnost nabíjet jiná zařízení

Výdrž v předchozích letech patřila k největším bolístkám špičkových Samsungů. Letos výrobce přidal na kapacitě baterky, přesto jsme byli v prvních dnech z výdrže lehce rozpačití. Po pár dnech se ale výdrž telefonu, pravděpodobně i zásluhou aktualizace, zlepšila, a S10+ i S10 tak nakonec splnily naše očekávání. Začneme S10+. Baterie má v tomto případě kapacitu 4 100 mAh a ano, dá se vybít i během jediného dne, chce to však opravdu velmi vysoké vytížení.

Reálná výdrž při běžném zatížení překračovala jeden a půl dne, bez většího uskromňování ale není potíž dosáhnout dvou dnů. Klasická S10 má baterii s kapacitou 3 400 mAh. Menší výdrž se potvrdila v i v praxi, nešlo však o nikterak propastný rozdíl. Také zde se dá bez většího šetření dostat na 1,5 dne bez nabíjení a i dva dny bez setkání s nabíječkou nejsou vůbec nereálné – zvlášť pokud si vypnete nebo přenastavíte funkci Always On tak, aby nebyla aktivní nonstop. Je totiž docela slušným žroutem baterie.

Všechny Samsungy podporují rychlonabíjení i rychlé bezdrátové nabíjení. Dobít mobil z 0 na 100 % tak trvá přibližně hodinu a půl. Prémiovou dovedností telefonů je pak reverzní dobíjení jiných přístrojů. Stačí přiložit zařízení s podporou bezdrátového nabíjení na záda Samsungu a dobíjení může začít. Je jasné, že tento způsob nejde srovnávat s klasickým nabíjením, v nouzi ale poslouží velmi dobře.

Pomocí reverzního dobíjení můžete doplnit energii menším přenosovým zařízením, jako jsou hodinky či bezdrátová sluchátka. Jednoduše večer jejich položíte na telefon a ráno máte nabité.

Bezchybná konektivita

Po stránce konektivity neschází telefonům řady Galaxy S10 vůbec nic podstatného. Nechybí nejnovější standardy Wi-Fi, NFC, LTE, Bluetooth 5.0, navigační systémy GPS, Glonass, BeiDou a Galileo a dokonce ani FM rádio. Nedostalo se pouze na nepříliš využívá infraport. Díky podpoře platformy DeX můžete S10 propojit s monitorem a klávesnicí a využívat ho jako stolní počítač. Certifikace IP68 zase dokazuje, že prach ani trocha vody telefon rozhodně nerozhází. Samsung Galaxy S10 zkrátka splňuje vše, co bychom od špičkového telefonu očekávali.

To vše najdete v balení…

Přehled technických parametrů

Samsung Galaxy S10 – technické parametry:
Displej: 6,1" Infinity-O dynamic AMOLED Full HD+
(3040 × 1440)
Procesor: Osmijadrový Exynos 9820
Operační paměť: 8 GB RAM
Interní paměť: 128/512 GB +microSD až 512 GB
Fotoaparát: Ultraširokoúhlý 16 Mpx f/2.2
Zadní fotoaparát: Hlavní 12 Mpx f/1.5/f/2.4, OIS, dualpixel
Teleobjektiv 12 Mpx f/2.4 OIS, 2x ZOOM
Přední fotoaparát: 10 Mpx f/1.9
Baterie: 3 400 mAh
Technologie: 12W Qi bezdrátové nabíjení,
bezdrátové sdílení energie, ultrasonický snímač
otisku prstů displeji, rychlé nabíjení, IP68,
Dolby Atmos, podpora DeX, Wi-Fi, 4G/LTE, GPS,
GLONASS, BeiDou, DUAL SIM, Bluetooth 5.0, NFC,
USB-C, 3,5mm jack
Operační systém: Android 9 Pie + One UI
Rozměry a hmotnost: 149,9 × 60,4 × 7,8 mm, 157 g
Barva: černá, bílá, zelená
Samsung Galaxy S10+ – technické parametry:
Displej: 6,4" Infitnity-O dynamic AMOLED Full HD+
(3040 × 1440)
Procesor: Osmijadrový Exynos 9820
Operační paměť: 8/12 GB RAM
Interní paměť: 128/512GB/1TB +microSD až 512 GB
Fotoaparát: Ultraširokoúhlý 16 Mpx f/2.2
Zadní fotoaparát: Hlavní 12 Mpx f/1.5/f/2.4, OIS, dualpixel
Teleobjektiv 12 Mpx f/2.4 OIS, 2x ZOOM
Přední fotoaparát: 10 Mpx f/1.9 + 8 Mpx f/2.2
Baterie: 4 100 mAh
Technologie: 12W Qi bezdrátové nabíjení,
bezdrátové sdílení energie, ultrasonický snímač
otisku prstů displeji, rychlé nabíjení, IP68,
Dolby Atmos, podpora DeX, Wi-Fi, 4G/LTE, GPS,
GLONASS, BeiDou, DUAL SIM, Bluetooth 5.0, NFC,
USB-C, 3,5mm jack
Operační systém: Android 9 Pie + One UI
Rozměry a hmotnost: 157,6 × 74,1 × 7,8 mm, 175 g
Barva: černá, bílá, zelená, keramická černá/bílá


            
            
        
    
    
        
            
            
        
        
            
            
        
        
            
            
        
        
                    

Závěr

Jubilejní desátá řada Samsungu Galaxy S10 se opravdu povedla. V této recenzi jsme se zaměřili na modely S10+ a S10 a upřímně řečeno, není toho moc, co bychom telefonům mohli vytknout. Již tradičním neduhem moderních smartphonů je ulpívání otisků prsů, které se nevyhnulo ani S10. Obzvláště patrné je u odolné keramické veze, u které je rovněž nutno počítat s vyšší hmotností. Výtku bychom měli také k rozmístění ovládacích tlačítek na těle telefonu a rovněž odemykání prostřednictvím ultrasonické čtečky otisků prstů má rezervy.

Jinak však můžeme jen a jen chválit. Nádherný design, ohromující displej, fotoaparát, který je na úplné špičce mezi mobilními telefony, perfektní zvuk, vysoký výkon, přehledné prostředí… a mohli bychom pokračovat dál a dál. Samsung Galaxy S10+ je hozenou rukavicí konkurenci, v tuto chvíli je totiž dle našeho názoru nejlepším smartphonem na trhu.

Klady (+): Zápory (-):
+ Nádherný displej - Ulpívání otisků prstů
+ Luxusní vzhled - Vyšší hmotnost (keramická verze)
+ Špičkový fotoaparát - Ne zcela optimální rozmístění ovládacích tlačítek
+ Rychlonabíjení - Ultrasonická čtečka občas neposlouchá
+ Špičkový hardware
+ Přehledné prostředí
+ Reverzní dobíjení

 

Tento produkt již nemáme, ale můžete si prohlédnout další smartphony od značky Samsung.

 

 

Prodejny, na kterých si můžete prohlédnout a koupit 1TB keramické verze Samsungu Galaxy S10+

  • DATART TEPLICE – OLYMPIA
  • DATART PRAHA – CHODOV
  • DATART MLADÁ BOLESLAV – OLYMPIA
  • DATART OSTRAVA – AVION
  • DATART PRAHA – LETŇANY
  • DATART PRAHA – ČERNÝ MOST   
  • DATART PRAHA – ANDĚL
  • DATART BRNO – GALERIE VAŇKOVKA
  • DATART KARLOVY VARY – VARYÁDA
  • DATART ZLÍN – ČEPKOV

Další aktuality

Novinky LG OLED TV 2024

Novinky LG OLED TV 2024

V první polovině roku 2024 vstoupily na trh s televizemi nové modely OLED TV od výrobce LG. Nová série se čtverkou na konci přináší mnohem víc než jen změnu v názvu. V následujícím článku vám pomůžeme...... Celý článek
Jak vybrat žehličku na vlasy?

Jak vybrat žehličku na vlasy?

Kvalitní žehlička na vlasy pracuje přesně tak, jak právě chcete – jednou vlasy vyrovná a dodá jim úžasný lesk, jindy zase vytvoří moderní vlny jako ze salonu. Jak vybrat žehličku na vlasy, která bude ...... Celý článek
Recenze: Kráječ GRAEF SKS 11022 - Vždy pořádně zostra

Recenze: Kráječ GRAEF SKS 11022 - Vždy pořádně zostra

Práce s nožem a přesné krájení surovin jsou snad první dovednosti, které se vyučují na kuchařské škole. Co když vám ale prozradím, že existuje rychlejší, pohodlnější a bezpečnější cesta, jak získat v ...... Celý článek
Jak vytvořit domácí letní kino na zahradě?

Jak vytvořit domácí letní kino na zahradě?

Zbožňujete atmosféru letního kina? Pokud ano, nemusíte cestovat daleko. Domácí letní kino si můžete vytvořit i ve vaší zahradě nebo na terase a kdykoli si užít dobrý film se svými nejbližšími. Co bude...... Celý článek
Apple Intelligence: Umělá inteligence pro každodenní spolupráci

Apple Intelligence: Umělá inteligence pro každodenní spolupráci

Apple ukázal 11. června na své Keynote hned několik novinek. Mezi ně patří revoluční iOS 18 i nové operační systémy pro Apple Watch, iPady a Macy. V závěru prezentace byla představena umělá inteligenc...... Celý článek