0 Kč
×

Hoďte starosti za hlavu! Pořiďte si trasovací klíčenku

14.10.2021

Ztracené klíče, zapomenutá peněženka, zatoulaný mazlíček či odložená koloběžka. Známe to všichni. Čas od času každý z nás něco hledá a nemůže najít. Řešení je snadné. Pořiďte si některý z trasovacích přívěšků a dejte jednou pro vždy sbohem ztraceným předmětům. Že jste o trasovacích klíčenkách ještě neslyšeli? Pak si určitě přečtěte o Apple AirTag, Samsung SmartTag+ a Fixed Smile Pro.

Apple AirTag

Využití: k čemu slouží a jak vám pomohou

Trasovací nebo také Bluetooth klíčenky, přívěšky, zařízení, trackery či lokátory. Hned několik různých označení pro jednu a tu samou věc. Malé chytré zařízení, které spárujete se svým chytrým telefonem či tabletem, připevníte k libovolnému předmětu, který chcete mít pod kontrolou a jednou pro vždy hodíte starosti za hlavu. Tak se dá jednoduše shrnout využití těchto přívěšků.

I přes to, že důvod využití je stejný, jednotlivé typy lokátorů se od sebe v mnohém liší. Připravili jsme proto pro vás přehled těch největších rozdílů u zařízení Apple AirTag, Samsung SmartTag+ a Fixed Smile Pro. Pojďme se na ně podívat podrobněji…

Nezapomeňte zhlédnout našeho videorádce se srovnáním trasovacích klíčenek.

Design: Apple AirTag v hlavní roli

Plast. Ten je hlavním konstrukčním prvkem všech tří lokátorů. Klíčenky Fixed Smile Pro a Samsung SmarTag+ vsadili na čtvercový tvar o rozměru přibližně 39 x 39 mm. Rozdíl je však v hloubce lokátorů – dva Fixed Smile Pro položené na sobě prakticky odpovídají hloubce SmartTagu+. Rozdíl tak uvidíte na první pohled. Výhodou je, že oba přívěšky jsou vybaveny „průstřelem“ nebo také ouškem, díky kterému jdou rovnou připevnit třeba ke klíčům.

Horní strany obou klíčenek jsou vybaveny ovládacími tlačítky, ke kterým se dostaneme později a v případě Fixed Smile Pro nechybí ani podsvícené orámování tlačítka.

Apple AirTag

Designově však beze sporu vyčnívá AirTag. Apple vsadil na kulatou konstrukci, přičemž plastové kolečko je z horní strany osazeno menším ocelovým, které má tzv. zrcadlovou úpravu a dominuje mu ikonické nakousnuté jablíčko. Velikostí by se dal AirTag připodobnit k padesátikoruně.

Sluší se dodat, že jako jediný disponuje stupněm krytí IP67 (SmartTag má odolnost IP53, Smile Pro žádnou), takže by mu neměla uškodit ani voda z kaluže či déšť. Při běžném používání se ale zrcadlový povrch jistě poškrábe a klíčenka tak časem ztratí trochu ze své vytříbené elegance…

Příslušenství aneb jak klíčenky upevníte

Využití všech tří typů klíčenek je jen a pouze na vaší fantazii. Můžete je při cestování připevnit na kufr, přilepit k tabletu, vybavit nimi identifikační čipovou kartu do práce či třeba jízdní kolo. Důležité je ale vědět, co je součástí balení jednotlivých lokátorů, abyste je mohli využívat naplno.

Nejskromněji je vybaveno balení klíčenky AirTag od Applu. Budete-li si chtít udělat radost a lokátor využívat ihned po vybalení, pak doporučujeme při nákupu rovnou sáhnout také po kožené klíčence či polyuretanovém poutku, do kterých lokátor umístíte. Klíčenka je vyrobena z činěné francouzské kůže a je doplněna kroužkem z nerezové oceli. Stejně jako samotný lokátor je tedy vysoce elegantní.

Apple AirTag

Poutka i klíčenky jsou k dispozici v několika barevných provedeních, jejich cena však začíná na ceně samotného lokátoru (890 Kč za poutko, 1 090 Kč za klíčenku – obojí k 1. 8. 2021). AirTag však samozřejmě můžete využít i bez klíčenky či pouzdra, například vložením do batohu, či peněženky.

Samsung balení svého SmartTagu+ rovněž příliš neobohatil. V balení nenajdete kromě samotného lokátoru a návodu nic navíc. Nicméně, jak jsme zmiňovali již v úvodu, lokátor je vybaven „průstřelem“ nebo také ouškem, díky kterému můžete lokátor připevnit na kroužek od klíčů, šňůrku, tkaničku a podobně. I přes to, že tedy v balení tzv. nedostanete nic navíc, lokátor upevníte i bez přídavného příslušenství.

To nejlepší na konec… nejbohatší balení má jednoznačně trasovací klíčenka Fixed Smile Pro. V balení najdete kromě lokátoru také poutko a kroužek k upevnění a nechybí ani oboustranné nalepovací kolečko, které můžete využít například k uchycení lokátoru ze spodní části sedla na kole, či rámu koloběžky. Vyladěno k dokonalosti!

Aplikace a spárování: Apple AirTag

Spárování a zprovoznění klíčenky je opravdu snadné a rychlé! AirTag položíte k iPhonu a ten okamžitě zjistí jeho přítomnost. Nabídne vám vzájemné propojení, přičemž je potřeba mít nainstalovanou aktualizaci iOS 14.5.1. Pokud přesně nevíte, jakou aktualizaci iOS máte, nevěšte hlavu – je-li to třeba, iPhone vás před prvním spárováním s AirTag, upozorní na potřebu aktualizace.

Následně vyberete název lokalizačního štítku (nejlépe podle předmětu, na který plánujete AirTag pověsit), např. klíče. Potvrdíte propojení se svým Apple ID a je hotovo. Nepotřebujete stahovat žádnou speciální aplikaci, protože aplikace Najít je součástí iPhonu již od výroby. V ní najdete zobrazení polohy AirTagu (a tedy právě vašich klíčů) nebo možnost tzv. prozvonění přívěšku (přehrání zvuku), který vám pomůže předmět najít v případě, že zapadl za skříňku, pod gauč apod. Rovněž můžete pomocí rychlé volby oznámit ztrátu vlastního, nebo nález cizího předmětu s AirTagem.

Apple AirTag

Možnosti lokalizace: Apple AirTag

AirTag disponuje dvěma variantami trasování. První – tzv. „kontaktní“ verze, kdy mobilní telefon (či tablet) vyhledává zařízení na základě tzv. UWB (ultra-širokoúhlé) technologie s přesností na několik centimetrů nebo pomocí již známého Bluetooth s dosahem až 100 metrů ve volném prostranství. UWB ovšem podporují jen iPhony 11 a 12 či novější, u starších zařízení Apple vám fungovat nebude. Nicméně i tak můžete AirTag používat právě díky technologii Bluetooth.

Výhodou je, že je-li zařízení ve vaší bezprostřední blízkosti, ukáže vám iPhone jeho polohu – tedy zbývající vzdálenost k hledanému zařízení a šipkami rovněž napoví, kterým směrem jej máte hledat. Což hledání značně usnadňuje. O pomoc můžete požádat také Siri. AirTag navíc umožňuje zasílání notifikací o poloze předmětu rovnou do Apple Watch.

Apple AirTag

Pokud se však od AirTagu ještě více vzdálíte, nebo předmět s ním ztratíte, přichází na řadu lokalizační funkce Find My, neboli druhý způsob trasování – tzv. na dálku. V případě, že se vám například ztratí kufr při cestě na dovolenou a nenachází se ve vaší bezprostřední blízkosti, a tedy v dosahu Bluetooth připojení, ale třeba na opačné straně zeměkoule, umožňuje klíčenka anonymní a šifrované vyhledávání ztraceného předmětu pomocí stovek milionů zařízení značky Apple doslova po celém světě.

Jednoduše řečeno, nachází-li se váš AirTag v blízkosti jakéhokoliv zařízení značky Apple, odešle pomocí něj informaci o své poloze, díky čemuž jej následně můžete najít. Takže se v podstatě nemůže stát, že by se hlídaný předmět nenávratně ztratil.

Co naleznete v balení AirTagu vám ukážeme v unboxingu.


V případě, že někdo na opačné straně světa váš AirTag nalezne, může si pomocí NFC načíst vaše kontaktní údaje, aby vám zařízení mohl snadno vrátit… rovněž i vy tak můžete snadno odhalit majitele naleznutého AirTagu. Drobnou nevýhodou je, že se nezaznamenává historie polohy klíčenky, ani ji nejde sdílet s ostatními členy rodiny.

Zároveň se ale nemůže stát, že by se někdo pomocí ukryté klíčenky pokusil vás sledovat. Pokud se totiž ve vaší blízkosti delší dobu nachází neznámý AirTag, vaše Apple zařízení vás na to upozorní!

Klíčenka AirTag

 

Aplikace a spárování: Samsung SmartTag+

Pokud vlastníte zařízení typu Samsung Galaxy, najdete s vysokou pravděpodobností aplikaci SmartThings nainstalovanou přímo v něm. V opačném případě si ji můžete kdykoliv stáhnout z Google Play. Pokud nevlastníte zařízení Galaxy, SmartTag+ vám bohužel fungovat nebude.

Pokud budete mít SmartTag+ umístěn blízko mobilního telefonu, aplikace vám po spuštění rovnou zahlásí, že se v blízkosti nachází SmartTag+ a nabídne jeho spárování (stačí zmáčknout tlačítko na trasovací klíčence, chvíli počkat a je hotovo), přičemž zobrazuje i průběžnou nápovědu, jak se zařízením pracovat tak, abyste jeho potenciál využili naplno.

V aplikaci si následně můžete svůj SmartTag+ kdykoliv vyhledat a prozvonit, či zkontrolovat jeho polohu na mapě i v případě, že se zrovna nenachází ve vaší bezprostřední blízkosti. Rovněž můžete upozornit na jeho nalezení, či se nechat navigovat k jeho poslední známé poloze.

Samsung SmartTag+

Možnosti lokalizace: Samsung SmartTag+

V případě lokalizace předmětu vybaveným klíčenkou SmartTag+ budete postupovat podobně jako u AirTagu. S moderními telefony značky Samsung (např. Note 20 Ultra, S21+, S21 Ultra a Z Fold 2 případně novějšími) můžete využít technologii UWB, o které jsme psali výše. U všech ostatních zařízení Galaxy pak k nalezení ztracených předmětů dopomáhá technologie Bluetooth – maximálně však do 100 metrů v otevřeném prostranství.

Pokud se od SmartTagu+ vzdálíte na větší vzdálenost, přichází na řadu trasování tzv. na dálku. K tomu, abyste získali poslední známou polohu klíčenky postačí, aby se v okolí ztraceného předmětu s klíčenkou SmartTag+ vyskytlo jakékoliv zařízení typu Galaxy a o jeho aktuální poloze budete informováni (vlastní síť Galaxy Find network, funguje obdobně jako Find My u Apple zařízení).

SmartTag+ navíc oproti AirTagu či Fixed Smile Pro počítá s hlubším propojením Samsung zařízení v tzv. chytré domácnosti či virtuální realitě.

Můžete se podívat i na unboxing SmartTag+.


Pomocí aplikace SmartThings vám SmartTag+ umožní ovládat všechna připojená zařízení z domácnosti, tedy například televizory, žárovky, domácí spotřebiče, vrata od garáže apod. Stačí si jednoduše nastavit funkce tlačítka na samotné klíčence. Dlouhé podržení může znamenat například rozsvícení nebo zhasnutí světel, přičemž dvě zmáčknutí po sobě prozvoní založený mobilní telefon. A to i v případě, že máte zrovna nastavený tichý režim, či vibrace.

V případě, že budete hledat ztracený předmět ve svém okolí, s využitím zadního fotoaparátu můžete použít tzv. rozšířené reality. Jak to funguje se podívejte v následujícím videu:

Aplikace a spárování: Fixed Smile Pro

Pro spárování Fixed Smile Pro s mobilním telefonem budete potřebovat speciální aplikaci, kterou však můžete bez problémů stáhnout z Google Play. Spárování je velmi jednoduché, v aplikaci zvolíte možnost přidat nové zařízení a vyberete, o jaký typ zařízení se jedná – Fixed Smile nebo Fixed Smile Pro. Aplikace následně vyhledá všechny přívěšky v okolí a vygeneruje jim náhodná jména, přičemž vám nabídne možnost spárování s nimi.

Následně již můžete sledovat polohu svého zařízení, „propípat“ jej, abyste jej snadno našli nebo si nastavit hlídání pohybu (o tom níže). Samozřejmě je možné nastavovat si i různé notifikace a další věci jako název, fotografii předmětu, kategorii apod., abyste se v zařízeních vyznali, používáte-li jich více.

Podívejte se také na unboxing Fixed Smile Pro.

Možnosti lokalizace: Fixed Smile Pro

V případě trackování pohybu klíčenky Fixed Smile Pro bychom se již pouze opakovali v principech uvedených u zařízení AirTag a SmartTag+. Nutno však podotknout, že Fixed Smile Pro fungují „pouze“ na principu propojení jednotlivých zařízení přes Bluetooth. Nemůžete tedy využít funkce UWB a hledat předměty s přesností na pár centimetrů, ale především nelze provádět tzv. trasování na dálku pomocí jiných zařízení.

Respektive jde to, ale musíte si vygenerovat unikátní kód a požádat svou rodinu či přátele, aby si nainstalovali danou aplikaci a zařízení pomocí kódu začali hledat s vámi. Což je oproti technologiím, kterými disponují AirTag a SmartTag+ poněkud krkolomné řešení.

Pokud byste tedy například nechali klíče od domu v automobilu a vzdálili se například do práce (kde již nebudou vaše dvě zařízení propojena přes Bluetooth) a vašeho plechového miláčka někdo vykradl a odnesl si i vaše klíče, stále uvidíte jejich poslední polohu v automobilu. I přes to, že už tam vaše klíče dávno nebudou. Což není ideální.

Fixed Smile Pro

Klíčenka Fixed Smile Pro však na rozdíl od SmartTag+ a AirTag dokáže zpozorovat, že se vaše zařízení hnulo a ihned vás na to upozorní (opět však pouze v případě, jste-li v jeho dosahu přes Bluetooth). Naštěstí je možné upozorňování na pohyb trackeru také vypnout, např. v době nočního klidu nebo v určité bezpečnostní zóně (například v rámci domu či bytu). Klíčenka se totiž jinak připomíná i v případě, že s ní sami přejedete například z místa bydliště do práce, což může být lehce otravné.

Na druhou stranu vás upozorní, pokud odejdete z místnosti bez batohu, nebo před budovou někdo posune či přímo ukradne vaši koloběžku – jednoduše vás upozorní vždy, když se vzdálíte z dosahu Bluetooth, nebo se vaše zařízení nečekaně pohne bez vás. V průběhu pípání, a tedy vyhledávání předmětu, navíc Fixed Smile Pro jediný z klíčenek problikává – tedy jeho kroužek kolem tlačítka.

Fixed Smile Pro

Co umožňuje Fixed Smile Pro navíc oproti ostatním zařízením je, že můžete sdílet polohu trasovaných předmětů i s ostatními členy své rodiny (tedy párovat klíčenku k více mobilních zařízení). Kdokoliv tak zrovna může zkontrolovat, kde se nachází klíče od automobilu, či odložená peněženka. Stejně tak můžete na výletu s rodinou využít klíčenku jako drobnou vychytávku – pomocí stisknutí tlačítka na klíčence totiž můžete dát mobilu povel k zachycení fotky.

Stejně jako SmartTag+ umožní Fixed dvojitým zmáčknutím tlačítka na lokátoru prozvonění mobilního telefonu, stejně jako opačně v případě využití této funkce v aplikaci, zazvoní samotná klíčenka a upozorní vás, kterým směrem máte hledat zapomenutý předmět.

Fixed Smile Pro

Kompatibilita není samozřejmostí!

Rozhodli jste se, že je načase přestat se stresovat ztracenými předměty a některý z lokátorů prostě musíte mít? Super. Trochu vás ale přibrzdíme. Dejte si při výběru pozor na kompatibilitu jednotlivých zařízení…

  • AirTag spárujete pouze se zařízeními značky Apple.
  • SmartTag+ si rozumí pouze s výrobky z rodiny Galaxy s Android 8 a vyšším.
  • Fixed Smile Pro vás nebude omezovat = rozumí si s iOS i Androidem.

Samsung SmartTag+

Výdrž baterie

Jedno mají všechny tři lokátory – Apple AirTag, Samsung SmartTag+ i Fixed Smile Pro – společné. Jsou vybaveny vyměnitelnou baterií typu CR 2032, přičemž všichni tři výrobci shodně uvádějí výdrž přibližně na jeden rok. Baterie typu CR 2032 jsou běžně velmi využívané a ve chvíli, kdy vašemu lokátoru dojde tzv. šťáva, baterii snadno vyměníte za novou.

Samsung SmartTag+

Cena

Všechny tři typy trasovacích klíčenek můžete pořídit hned v několika variantách. Vybírat můžete z různě barevných provedení, ale také počtu kusů v balení:

AirTag: provedení lokátoru zůstává pouze jedno – bílá v kombinaci s kovem. Vybírat však můžete z balení o jednom (890 Kč*) nebo čtyřech kouscích (2 990 Kč*, cca 750 Kč/ks*).

SmartTag+: si můžete zakoupit v béžovém nebo černém provedení. V balení po jednom (629 Kč*), dvou (992 Kč*, cca 496 Kč/ks*) či čtyřech kusech (1 610 Kč*, cca 403 Kč/ks*).

Fixed Smile Pro: černá, bílá, modrá, červená, růžová a zelená či různě namixované kombinace těchto barev. Takový výběr vás čeká u klíčenek Fixed. Cena za jednu klíčenku Smile Pro v balení je 349 Kč* a dvě pořídíte v jednom balení za 629 Kč* (cca 315 Kč/ks*). Nižší řada klíčenek Smile vyjde na 290 Kč* za 1 ks, resp. 497 Kč* za 2 kusy.

Závěr

V rozhodování, jakou trasovací klíčenku zvolit, vám velmi napoví již mobilní zařízení, kterým disponujete. Jste-li majitelem Apple produktu, sáhnete s nejvyšší pravděpodobností po klíčence AirTag. V případě, že vlastníte mobilní telefon či jiné Samsung Galaxy zařízení, vyplatí se vám zvolit SmartTag+. V obou případech však můžete volit také klíčenky Smile Pro české značky Fixed. Po kterých sáhnete pravděpodobně i v případě, že nejste majitelem zařízení Samsung ani Apple…

Samsung SmartTag+

V poměru cena x výkon nám přijdou nejzajímavější klíčenky Smile Pro od Fixed. Jsou vybaveny spoustou zajímavých funkcí, a především nabízí kompatibilitu se všemi typy operačních systémů. Nutno však podotknout, že po několikatýdenním používání jsou na lokátoru patrné známky používání, což je tak trochu daň za jejich nízkou cenu.

Obrovskou nevýhodou je ale především fakt, že pokud se vzdálíte z dosahu Bluetooth, uvidíte pouze poslední známou polohu zařízení, ne však jeho opravdovou tzv. online polohu. Fixed Smile Pro navíc není možné najít pomocí podobných služeb, jakými disponují Apple a Samsung – tedy tzv. lokalizace na dálku, například z opačné strany zeměkoule.

Fixed Smile Pro

Apple AirTag dominuje zejména svým luxusně-elegantním designem a nejjednodušším způsobem spárování s mobilním telefonem či tabletem. Obrovskou výhodou je také fakt, že ztracené zařízení snadno najdete doslova kdekoliv na světě, a naopak není možné, aby vás pomocí trekovací klíčenky kdokoliv nepozorovaně sledoval. Škoda jen, že si rozumí pouze se zařízeními s iOS. V základu také nedisponuje možností jakéhokoliv připevnění k předmětům.

Samsung SmartTag+ nabízí opravdu přehlednou aplikaci a přesnou lokalizaci. Svým vzhledem i cenou se řadí někde mezi Fixed Smile Pro a Apple AirTag (oproti němu se však jeho povrch jen tak nepoškrábe). Kromě obdobných možností trasování jako v případě AirTagu, je navíc SmartTag+ vybaven tlačítkem, díky kterému je možné najít založený mobilní telefon, nebo ještě lépe ovládat chytrou domácnost.

Příjemnou vychytávkou je také využití rozšířené reality v průběhu hledání přívěšku v bezprostřední blízkosti. Škoda jen, že tyto klíčenky jsou kompatibilní pouze se zařízeními typu Galaxy. To jejich využitelnost značně zužuje.

Pamatujte, že ať sáhnete po kterémkoliv z výše uvedených Bluetooth trackerů, odměnou vám bude méně času stráveného hledáním vašich každodenních pomocníků a odbouráte tak i spoustu stresujících okamžiků.

 

AirTag

Klady (+) Zápory (-)
+ Velmi atraktivní a elegantní design - Neumožňuje sdílet polohu s členy rodiny
+ Nalezne ztracený předmět doslova po celé zeměkouli (díky stovkám milionů zařízení značky Apple a funkci Find My) - Neumí upozornit na odcizení předmětu
+ Pomocí UWB pomáhá s lokalizací s přesností na centimetry (ukazuje směr i vzdálenost), podporují ho pouze iPhone 11 a novější - Nepracuje s rozšířenou realitou ani chytrou domácností
+ Není možné využít k nepozorovatelnému sledování druhé osoby - Nelze upevnit bez přídavného příslušenství
+ Odolnost IP67 (kaluž, krátkodobé ponoření do vody) - Je kompatibilní pouze se zařízeními s iOS
+ Není nutné instalovat žádnou aplikaci  

 

SmartTag+

Klady (+) Zápory (-)
+ Nalezne ztracený předmět doslova po celé zeměkouli (větší pravděpodobnost, že přívěšek najdete je u AirTagu a to kvůli celkově většímu množství Apple zařízení obecně) - Vyhledávání tzv. na dálku funguje pouze mezi zařízeními Galaxy
+ Pomocí UWB pomáhá s lokalizací s přesností na centimetry (pomocí aplikace s rozšířenou realitou a zadním fotoaparátem), podporují ho pouze Samsung Note 20 Ultra, S21+, S21 Ultra a Z Fold 2 (případně novější zařízení) - Není voděodolný, trasujete-li tedy například pohyb pejska, můžete klíčenku zničit, pokud se s ní váš čtyřnohý miláček vykoupe v rybníce
+ Tlačítko pro ovládání chytré domácnosti (ovládání světel, otevírání garáže, televize apod.) - Ze všech tří zařízení je největší a nejtěžší (14 g), i když nejde o velké rozdíly
+ Odolnost IP53 (například slabší déšť) - Neumožňuje sdílet polohu s členy rodiny
+ Příjemné prostředí a srozumitelnost aplikace SmartThings - Neumí upozornit na odcizení předmětu
+ Pomocí přívěšku můžete prozvonit odložený telefon, i když má nastavený režim vibrace nebo vypnutý zvuk - Je kompatibilní pouze se zařízeními z rodiny Galaxy

 

Fixed Smile Pro

Klady (+) Zápory (-)
+ Upozorní v případě, že se sledovaný předmět pohne směrem od vás, nebo vy od něj - Nemá příliš odolnou konstrukci, snadno jej poškodíte, brzy jsou vidět známky používání
+ Má spoustu doplňkových funkcí (sdílení polohy s rodinou, ovládání fotoaparátu apod.) - Nelze využít pro trasování, pokud nejste s oběma zařízeními ve vzájemném dosahu Bluetooth, zobrazuje tedy pouze poslední známou polohu
+ Má velmi příznivou cenu - Může být příliš otravný, pokud si nenastavíte výjimky z notifikací
+ Pomocí tlačítka na lokátorů můžete prozvonit svůj telefon (pokud máte zapnuté vyzvánění) - Nemá žádnou odolnost proti vodě a prachu
+ Lokátor byl kompletně vyvinut v České republice, českými vývojáři a data jsou rovněž ukládána a šifrována na českých serverech  

 

Chci AirTag

 

Chci Smarttag

 

Chci Fixed Smile Pro

* Všechny ceny uvedené v tomto článku jsou platné k 1. 8. 2021.

Další aktuality

Seznamte se s novou řadou produktů HONOR 200

Seznamte se s novou řadou produktů HONOR 200

Společnost HONOR na českém trhu představila tři zbrusu nová zařízení z řady 200. Zatímco nejnižší model zaujme svou velmi příznivou cenovkou, vlajková loď nabídne pokročilé technologie, funkce a špičk...... Celý článek
Jak vybrat napěňovač mléka?

Jak vybrat napěňovač mléka?

Jak si připravit lahodné cappuccino, caffè latte či latte macchiato s nadýchanou, hustou a jemně krémovou pěnou, pokud nemáte doma kávovar s mléčným řešením? Stačí si pořídit kvalitní napěňovač mléka ...... Celý článek
Recenze: Užijte si přípravu dobrot s tím nejlepším od značky Bosch – kuchyňský robot MUMS6ZS00

Recenze: Užijte si přípravu dobrot s tím nejlepším od značky Bosch – kuchyňský robot MUMS6ZS00

Moderní technologie už zabrousily i do našich kuchyní. Ptáte se jak? Skrze kuchyňský robot Bosch MUMS6ZS00. My jsme ho pro vás otestovali a zjistili, jak si poradil s bílky či kynutým těstem. Více se ...... Celý článek
Nejúspěšnější reality shows z dílny Netflixu: Co si nenechat ujít?

Nejúspěšnější reality shows z dílny Netflixu: Co si nenechat ujít?

Hledáte tipy na to, co sledovat na Netflixu? Pojďme se podívat na celkem 7 reality shows, které se mohou právem zařadit k těm nejúspěšnějším. V našem výběru si na své přijdou jak milovníci vztahových ...... Celý článek
LG představuje QNED televizní novinky 2024

LG představuje QNED televizní novinky 2024

Ponořte se do obrazu s neuvěřitelně pestrými a sytými barvami na nových QNED televizích značky LG. Technologie QNED vznikla spojením Quantum Dot a NanoCell a nabízí vyvážené zobrazení barev i dokonale...... Celý článek